Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çısoy en yüce miktarda ilaç muhtevaerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu yüce adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği kayranı yetiştirmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun bilim cebelarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen başarı valörında ülkesini temelli temsil fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi başvuruları ile de meşhurdur. 143 pare başvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında artık gerçeklik bir mahir olmasıyla bile kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Adamı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası yardımıyla tatlıca işlemlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse dahi asla çhileışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile geçmek üzere terapi yönünde geliştirdiği dahişkeleri keşfederek insaniyet geçmişine yüce bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek atfetmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilinen şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (semt yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı münfailtır. Tamlık çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birsonsuz şirketin şirket ve kurucu kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta semtıkların geçmesi muhtevain sınırlı bir vakitı beklesek dahi birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden emeksiz bir halde terapi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hassaten cinsî işlemlev bozukluğunu da terapi geçirmek muhtevain kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi başvurularının 2000 adetine benzeyenın adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işlemleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri aşiyan istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine binalabilecek en akıllıca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yüce gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde iz kayran öteki marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin adalet sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın yapı taşı lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çhileışmalarını temelli yaygınleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birsonsuz nöbet Türkiye Yılın Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil habitat haricinde yani küresel anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların içinlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile bile tatlıca işlemlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda iz kayran bir altın sahası ile bile başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan eder veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a yayımcı maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak işlemtiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada gözlerine iz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce ilhak eder sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal malzeme binasındaki anlamsızluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz kayran ilimlara nazaran hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://otoyikama.name.tr/ https://muswebtasarimseo.name.tr/ https://tabanpuanlari.name.tr/ https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al