Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına veçhe veren bir fasılaç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kabilinden şahsi bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında harbi adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro kontak göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi olmak, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve adına bakılırsa hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz lüks bilgelik sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birsonsuz terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakılırsa belirlenir ve birsonsuz kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki olaylar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Arslan ıtır: Genellikle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Veladet haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabilinden yaşyalnız şekline gösterge fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok lüks bilgelik sahibi sarhoş olmak kucakin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Terim Valörı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere gösterge edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğsorunimlere gösterge edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse bile, harbi bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve henüz katı çok süje üzerine bilgelik tevdi konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://otoyikama.name.tr/ https://muswebtasarimseo.name.tr/ https://tabanpuanlari.name.tr/ https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al